SAMA DOMA 2.DÍL

Nevím pane, jak se jmenujete, ale děkuji, STIHLA JSEM TO!!!
O čem vám píšu? Dnes jsem jela do Prahy na druhý díl v rámci vysíláni Sama doma o metodě Fit Pain free. Vlak mi jel v 8:09, tak jsem si říkala, že když vyjedu autem 25 minut předem, mám ještě velkou rezervu. Neznám Brno v osm hodin ráno, to už jsem s klienty. Byl to šok! Všude obrovské fronty, které se nehýbaly. Musela jsem nechat auto až u Lužánek (teď jsem koukala na mapu – je to 2,4 km, ukazuje to pěšky 39min)  a prostě běžela na nádraží. Když říkám běžela, tak to nebylo, že bych popoběhla a šla, ale opravdu běžela,  jiná šance nebyla. V ruce ntb a na nohách naštěstí boty bez podpatků. Měla jsem na to 13 minut. Cca v polovině mi bylo jasné, že je zle, čas běžel rychleji, než já 🙂 . Tak jsem prostě na „Maliňáku“ zaťukala řidiči, který stál na semaforech jako první, na okno a poprosila ho, jestli by mne mohl kousek přiblížit. Pan Romain Rolland měl pravdu – dobrý člověk ještě žije! Cca 500 metrů autem – supr! Pan řidič se ptal, jestli si myslím, že to stihu, vlak měl jet za 6 minut. No to MUSÍM stihnout!

Doběhla jsem na nádraží (hlava chtěla víc, než tělo 🙂 ), naskočila  do prvních dveří vlaku a ten se za 15 sekund rozjel. Prošla jsem celým vlakem do svého kupé, sedla a asi 10 minut seděla bez hnutí v šoku z toho, co jsem si prožila. Ale STIHLA JSEM TO!!!! Výsledek dnešního snažení můžete vidět na http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/218562220600052/

SAMADOMA-hanatoufarova-fitpainfree-cviceni-bez-bolesti-zad-ramen-kycli-kolen-brno

A moje rozhodnutí je jasné – buď musím víc trénovat nebo raději dřív vyjít z domu… Už jsem velká holka na to, abych lítala po ránu po Brně! Sportu zdar! Sdílejte a mějte se krásně.